baskılı poşet

Çağrı Merkezi :0850 885 10 40 Telefon : 0212 638 20 10 Mobil : 0536 860 09 72

Sosyal Ağda Bizi Takip Edin

Baskılı Poşet Nedir?

Baskılı Poşet Nedir?

Günümüzde neredeyse poşet kullanmayan mağaza, dükkan veya işyeri bulunmamaktadır. Her sektörde poşetin yeri muhakkakki vardır. Baskılı poşet ile yeni tanışanlara Baskılı Poşet Nedir? sorusunu cevaplamaya ve detaylandırmaya çalışacağız. Şayet sizinde bir işletmeniz veya dükkanız varsa ve poşet kullanımınızda ciddi boyutlarda ise mutlaka tercihinizi baskılı poşetlerden yana yapmanızda fayda olacaktır.

Türkiye'nin baskılı poşet çözüm merkezi
İstanbul baskılı poşet çözüm merkezimiden Türkiye'nin her yerine gönderim yapmaktayız. Baskılı poşet nedir, Baskılı poşet kullanmanın avantajları ve tüm sorularınızı sitemizde bulabilir yada hemen uzmanlarımızı arayarak bilgi edinebilirsiniz.

Baskı Poşetin Avantajları Nelerdir?

Baskılı poşet kullanan firmaların temel amacı hem müşterisine daha fazla göz zevki sağlamak, onlara değer verdiğini hissettirmek ve tabiki de poşet üstünde kullanmış olduğu firma logosu, marka adı ve logosu ile ücretsiz bir reklam alanı yaratmaktır. Bir bütün olarak bakıldığında size geri dönüşü kısa vadede olmasa bile uzun süreçte çok ciddi bir imaj sağlayacaktır. Tabi mağazalar ve büyük markalar dışında baskılı poşet kullanımı yapan marketler ve fast food ve cafe tarzı yerlerde ise durum daha farklıdır. Bu gibi işletmeler ise poşet üzerinden sipariş numaraları vasıtası ile hızlı bir şekilde kısa sürede verim alabilmektedirler. İstanbul baskılı poşet kullanımı açısından son derece yoğun tüketim yapılan il olsada Türkiye’nin diğer illerinde son yıllarda oldukça fazla yaygınlaşmıştır.

Baskılı Poşette İki Yüze Farklı Tasarım Avantajı

Posetim.com olarak baskılı poşetlerde ön yüz ve arka yüze dilediğiniz tasarımı yaptırabileceğiniz gibi iki yüze farklı görsel uygulanmasını da isteyebilirisiniz. Bir çok firma bu iki yüzü sponsorlar aracılığı ile de yaptırabilmektedir. Poşetin bir yüzünde sizin firmanıza, markanıza ait görsel diğer tarafında ise sponsor firmanın logosu ve tanıtımı bulunabilir. Yada bir diğer kullanım şeklinde poşetin bir tarafında firmanıza ait isim, telefon ve adres yer alırken diğer tarafında ise en popüler ürünlerinizi tanıtabilirsiniz. Baskılı poşet tasarımları için farklı bir tasarımcı ile çalışıp bize görsel gönderebilirsiniz yada özel bir tasarımcınız yoksa firmamıza ait bünyemizdeki grafiker arkadaşlarımızdan destek alabilmektesiniz. Sizin isteğiniz doğrultusunda ücretsiz tasarım tarafımızdan yapılmaktadır.