Baskılı Market Poşeti

Marketlerin kullanımına uygun poşet üretiyoruz. Baskılı market poşeti için atlet ve hışır poşet gruplarında her ebatta imalatımız bulunmaktadır. Alçak ve yüksek yoğunluk, baskı kalitesi maksimum 1.sınıf imalat sağlıyoruz. 25 kg ve üzeri toptan market poşeti taleplerinizde piyasa koşullarının daha altında fiyatlarla fabrikamızdan poşet alımı yapmanız mümkündür. 2021 yılı güncel baskılı market poşeti fiyatları için firmamızla irtibata geçiniz.

baskılı market poşeti

En uygun market poşeti fiyatları

Toptan baskılı market poşeti yaptırın hazır ürünlere yüksek ücret ödemeyin.

Toptan Baskılı Market Poşeti

Hazır poşet satan internet siteleri yada işletmelerde birim kilo fiyatları oldukça yüksektir. Hem yüksek fiyatlar ödeyip hemde poşet üzerinde farklı bir baskı kullanmak zorunda kalırsınız. Kullanacağınız poşetlerde market logo ve iletişim bilgilerinin olması kurumsallık için son derece gereklidir. Ayrıca ücret ödemeden marketinizin reklamınıda yapmış olursunuz.

Posetim.com üzerinden bizlere ulaşarak 25 kg 50 kg 100 kg veya daha yüksek kilolarda baskılı market poşeti yaptırabilirsiniz. Şimdiye kadar firmanız için poşet yaptırmadıysanız bir kereye mahsus poşet klişe çalışması yapılacaktır. Klişe çalımaları içinde özel tasarım ekibimiz bulunmaktadır.

Baskılı Market Atlet Poşet

Adını atlete benzemesinden alan bu poşet ürünü marketlerde en fazla kullanılan poşettir. Kalınlık farklı şekilde uygulanabilmektedir. Manav ve ekmek reyonlarında hışır poşet dediğiniz minimum kalınlıkta ve kilo fiyatı oldukça düşük olan poşetler kullanılmaktadır. Genelde hışır poşetler müşteriye verilirken ücret talep edilmemektedir.

Market içinde daha ağır malzeme ve gıda ürünleri içinde ise normal atlet poşet ürünleri kullanılmaktadır. Bu poşet hışır poşetlere göre oldukça kalın ve dayanıklıdır. Tüm market, süpermarket ve gıda işletmelerinden atlet poşetlerin kullanımı vardır. Atlet poşet ön ve arka yüzüne istediğiniz baskı yapılmakla beraber istenilen renklerde imalatı da mümkündür

Market Poşeti Yaptırın

Şimdi poşet fabrikamız ulaşarak en ucuz fiyatlarla market poşetinizi yaptırın