Poşet imalatı

poşet
poşet

Poşet imalatı

Poşet firmalar için en ucuz reklam ürünleri arasındadır. firmalar açısından temsili olarak size avantaj kazandırır. Firma bünyesinde kullanılan poşet yanlış basımı tipografik hataların oluşması durumunda firmanız ciddi anlamda zararları olacaktır. Düşüş kalitede üretilen poşetlerin dayanıklılık açısından kısa zamanda yırtılmalar meydana gelmektedir. Ayrıca birkaç kullanımdan sonra baskıların silindiği gözlenebilir. Tabi ki böyle hatalı bir üretim firmanız açısından prestij kaybı demektir.

Poşetim Baskı Hizmetleri bünyesinde son teknoloji baskı makileriyle en kaliteli baskılı poşeti en ucuz fiyata size sunar. Sizi grafik çalışmasıyla uğraştırmaz kendi bünyemizde ilgili çalışmayı yaparız ve klişesini çıkartırız. Klişeniz bir ömürlüktür firmanızın bilgileri değişmediği sürece veya siz üzerinde değişiklik yapmadığınız sürece klişenizi her zaman kullanabilirsiniz. Klişeniz için sadece bir seferliğine mahsus ücret alınır. Sonraki basım işleriniz için herhangi bir ücret talep edilmez. Taşıma esnasında kopmalar meydana gelmez ve baskı solması olmaz.

Poşetim Baskı Hizmetleri size poşetinizi yeniden tasarlar. Sizin yapmanız gereken firmamıza kendi firmanıza ait logo ve görselleri ayrıca adres bilgilerinizi telefon bilgilerinizi varsa web sayfanızın adresini yollayın size kaliteli bir tasarım yaparak size en uygun poşeti üretelim. Grafik çalışma esnasında size üç tane tasarım örneği sunulur siz arasında beğendiğiniz tasarımı seçersiniz. Bizde bu tasarımdan yola çıkarak basım işini gerçekleştiririz.

Poşetim Baskı Hizmetlerinin baskılı poşet fiyatları web sitemizde fiyat bölümünde yer almaktadır. Bizimle iletişime geçmek için Poşetim Baskı Hizmetleri iletişim sayfasında yer alan telefonlar ve mail yoluyla iletişim kurabilirsiniz.

Poşetim Baskı Hizmetleri olarak birçok marka firmalar ile çalışmaktayız. Ayrıca birçok dünya ülkelerine ihracat yapmaktayız.

https://goo.gl/Zl8SNOBir cevap yazın